قانون و مقررات سایت

خریدار محترم انتخاب گزینه ی قبول به معنای پذیرش تمامی مندرجات و شروط این قرار داد می باشد . بدیهی است مسولیت ناشی از عدم مطالعه ی صحیح و دقیق مندرجات این قرارداد به عهده ی شما (خریدار ) بوده و شرکت ترندرا به عنوان فروشنده هیچ گونه مسولیتی در این زمینه ندارد .

1- فروشنده ( شرکت ترندرا ) به عنوان یک شخصیت حقوقی بر اساس قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکت حقیقی می باشد . بنابراین تکالیف فروشنده و آثار و تبعات ناشی از این قرارداد چه برای خریدار و چه برای فروشنده بر اساس قانون مدنی و قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران به رسمیت شناخته می شود .

2- فروشنده ( شرکت ترندرا ) کلیه آسیب های ناشی از حمل و نقل تا زمان تحویل کالا و تسلیم کالا بر اساس مبانی قانون مدنی ایران را به عهده می گیرد و در صورت وجود عیب و یا نقصی در کالا خریدار صرفا می تواند این قرارداد را فسخ بنماید و مبلغ پرداختی خود را دریافت دارد . بنابر این خریدار حق الزام فروشنده ( شرکت ترندرا ) به جبران خسارت از طریق دیگر را ندارد

3- نرخ مندرج در سایت فروشنده ( شرکت ترندرا ) بدون احتساب هزینه ی حمل و نقل بوده و این هزینه بر اساس ماده ی 382 قانون مدنی ایران به عهده خریدار خواهد بود .

4- مدت زمان تحویل کالا بین 10-14 روز کاری خواهد بود . در صورت تاخیر در تحویل کالا بیش از مدت مذکور هزینه ای بابت دیر کرد به خریدار پرداخت نخواهد گردید و علاوه بر این خریدار در این صورت حق فسخ قرارداد را نخواهد داشت .

5- پس از تحویل کالا به خریدار امکان مرجوع کردن آن بدلیل عدم مطابقت سایز محصول دریافتی با محصول سفارش داده شده و عدم مطابقت محصول خریداری شده با محصول دریافتی و وجود نقص ، ایرادکلی یا جزئی در محصول دریافتی موجود بوده ودر غیراین صورت امکان مرجوع نخواهد بود لذا در انتخاب کلیه ی ویژگی های کالا ی مورد نظر دقت بفرمایید .

6- خریدار با استناد به ماده ی 417 قانون مدنی ایران تنها در صورت وقوع غبن فاحش می تواند اقدام به فسخ قرارداد بناید .

7- محتوای این قرارداد پس از پرداخت کامل مبلغ توسط خریدار دارای آثار حقوقی خواهد بود . و قبل از آن نمی تواند موجود حق و یا تکلیف برای خریدار و یا فروشنده باشد .

8- قبول این قرارداد از طرف خریدار به منزله ی تایید قرارداد می باشد .

9- در صورت عدم وجود کالا ی مورد نظر در زمان انتخاب کالا خریدار حق اعتراض و فسخ قرارداد را نخواهد داشت .

10- در صورت ورشکستگی شرکت ترندرا به عنوان فروشنده قوانین مربوط به ورشکستگی شرکت های تجاری بر اساس قانون مدنی و قانون تجارت جمهور ی اسلامی ایران بر روابط خریدار و فروشنده اعمال می گردد .

11- با توجه به اینکه خرید و فروش در اینترنت نیاز مند رشد و بلوغ فرد خریدار در معنای حقوقی بر اساس قانون مدنی ایران است . بنابر این ادعای عدم اهمیت خریدار مورد قبول نخواهد بود .

12- ادعای اشتباه در ویژگی های کالای انتخابی از طرف خریدار پذیرفته نخواهد شد و خریدار با استفاده به استناد به این امر نمی تواند اقدام به فسخ قرارداد بنماید .

به ترندرا بپیوندید


اپلیکیشن های ترندرا
را از دست ندهید !

select1

کپی‌رایت © 2017 فروشگاه اینترنتی ترندرا محفوظ میباشد. فناوران کالا تجارت