راه های بازگرداندن سفارش چگونه است؟

کلیه کالاهای خریداری شده از ترندرا تا هفت روز بعد از تاریخ تحویل قابل عودت میباشد بدین شکل که کاربران پس از دریافت کالای سفارش داده شده چنانچه محصول یا محصولات مورد سفارش شما به هریک از دلایل زیر

وجود نقص ، ایرادکلی یا جزئی در محصول دریافتی

در صورتی که اشتباه از طرف شرکت ترندرا باشد سریعا با خدمات مشتریان 04135595614 شرکت تماس گرفته با ذکر هریک از موارد مذکور، جهت عودت یا تعویض با رعایت شرایط زیر :

محصولات مورد نظر را ظرف مدت 7 روز از تاریخ تحویل مرسوله، توسط پست (صرفا توسط پست عادی ) به آدرس دریافتی از خدمات مشتریان این شرکت جهت عودت و یا تعویض ارسال فرمائید .لازم بذکر است در صورت عدم موجودی کالای درخواستی هزینه کالا و پست عادی طی 72 ساعت کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

چنانچه کالای انتخابی مشتری از نظر اندازه مشکل داشته باشد در صورت وجود سایز بزرگتر و یا کوچکتر به مشتری ارسال خواهد شد و در اینصورت هزینه ارسال کالای جدید و عودت کالای قبلی بعهده مشتری خواهد بود و چنانچه سایز مورد نظر شما موجود نباشد کالا به هزینه مشتری عودت داده شده و مبلغ کالای مرجوعی بعنوان کوپن خرید برای مشتری لحاظ خواهد شد و در صورت عدم استفاده از کوپن خرید عین مبلغ 2 ماه بعد از تاریخ سفارش عینا به مشتری عودت داده خواهد شد, ( در صورت عدم تناسب سایز تا 72 ساعت بعد از تحویل سفارش فرصت عودت دارید)

تبصره:توجه داشته باشید بدلیل آنکه اجناس از ترکیه ارسال می شود عودت و تعویض کالا درخواستی ، 20 روز کاری طول خواهد کشید.

کالای بهداشتی از جمله (کالای خواب و حمام – لباس زیر – محصولات آرایشی و بهداشتی-عطر و ادکلن) :به دلیل ماهیت خاص و در جهت رعایت موازین بهداشتی قابل عودت و تعویض نمی باشند.

لطفاً قبل از هر اقدامي، با کارشناسان خدمات مشتريان به شماره تلفن 04135595614 تماس بگيريد. بازگشت كالا صرفا با هماهنگي كارشناسان ميسر خواهد بود. از ارسال کالا بدون هماهنگي با خدمات مشتريان جداً خودداري فرمایید . از بازگشت كالا به آدرس دفتر مركزي شركت خودداري فرماييد.

کلیه کالاهای عودتی از مشتریان پس از تحویل به انبار مرجوعی توسط کارشناسان ترندرا از حیث قابلیت قبول عودت بررسی و در صورت تایید عودت مبلغ عودت طی 72 ساعت کاری به حساب مشتری برگردانده شده و پروسه عودت پایان خواهد یافت ، در صورت رد عودت کالای مرجوعه با ذکر دلیل عدم پذیرش عودت برای مشتریان باز پس فرستاده خواهد شد.

به ترندرا بپیوندید


اپلیکیشن های ترندرا
را از دست ندهید !

select1

کپی‌رایت © 2017 فروشگاه اینترنتی ترندرا محفوظ میباشد. فناوران کالا تجارت